بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1403/04/06 - 11:04
  • - تعداد بازدید: 37
  • - تعداد بازدیدکننده: 37
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
طی مراسم نکوداشت در دانشگاه شهید بهشتی/

ارج نامه قائم‌مقام بنیاد ملی نخبگان به دکتر حمیدرضا پوراعتماد اهدا شد + تصویر ارج‎نامه

سید سلمان سید افقهی قائم‌مقام بنیاد ملی نخبگان با اهدای ارج‌نامه‌ای از اقدامات استاد حمیدرضا پوراعتماد بنیانگذار‌ خدمات اتیسم در ایران تقدیر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ مراسم نکوداشت دکتر حمیدرضا پوراعتماد بنیانگذار‌ خدمات اتیسم در ایران به همت بنیاد ملی نخبگان، در دانشکده علوم تربیتی و روان‌شناسی دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.

در این مراسم، با اهدای ارج‌نامه‎ سید سلمان سید افقهی قائم‌مقام بنیاد ملی نخبگان از اقدامات این استاد ارجمند تقدیر شد.

در بخشی از این ارج‌نامه آمده است:

عیار بزرگی و نیکی مردان را به میزان حساسیّت و علاقمندی آنها در خدمت به خلق خدا می‌سنجند که از ویژگی‌های مهم انسان کامل در آئین ایرانی – اسلامی ما، خدمت بیمنّت به مردم از روی عشق، آگاهی و علاقه است.

حال اگر این خدمتگزاری بی‌واسطه به سلامت جسم و جان مردم بیانجامد، آنگاه ارزشی مضاعف خواهد داشت که کاستن دردی از آلام مردم خود لذّتی عظیم دارد و اجری سترگ.

از این رو جای بسی خوشوقتی است که اینجانب همراه با اهدای "ارج نامه" بنیاد ملی نخبگان، سپاسگزار خدمات علمی و درمانی جناب‌عالی در حوزه سلامت روانی مردم کشور بخصوص بنیانگذاری خدمات اتیسم باشم.
شایان ذکر است، دکتر حمیدرضا پوراعتماد در ساماندهی تشخیص، درمان و توانبخشی اختلال طیف اتیسم و تلاش‌های پیشرو علمی در این حوزه از جمله تاسیس پژوهشکده علوم شناختی و مغز دانشگاه شهیدبهشتی با ماموریت علمی متمرکز بر اختلالات عصب-تحولی و تالیف و ترجمه ده‌ها مقاله، طرح پژوهشی و کتاب در زمینه اختلال طیف اتیسم به عنوان «پدر اتیسم ایران» شناخته می‌شود.

مراسم نکوداشت دکتر حمیدرضا پوراعتماد بنیانگذار‌ خدمات اتیسم در ایران به همت بنیاد ملی نخبگان، خانواده‌های کودکان دارای اتیسم و دانشگاه شهید بهشتی امروز چهارم تیرماه 1403، ساعت 13 الی 15 در دانشگاه شهید بهشتی، دانشکده علوم تربیتی و روان‌شناسی، سالن سیمرغ برگزار شد.

  • گروه خبری :
  • کد خبر : 172036
کلمات کلیدی
مدیر سیستان و بلوچستان
خبرنگار

مدیر سیستان و بلوچستان