بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/05/10 - 08:11
  • - تعداد بازدید: 12
  • - تعداد بازدیدکننده: 11
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
رئیس جمهوری:

رمز موفقیت دولت در همه عرصه‌ها ارتباط با جریان نخبگانی است/ مدیران حلقه‌های مشورتی از نخبگان داشته باشند

رئیسی گفت: باید نگاه‌های نخبگانی دیده شود؛ رمز موفقیت دولت در همه عرصه‌ها ارتباط با جریان نخبگانی است و خرد جمعی از نکاتی است که به سلامت و صلابت و اتقان کارها کمک می‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ آیت الله سیدابراهیم رئیسی در بخشی از سخنان خود در جمع نخبگان استان همدان گفت: نخبگان باید ارتباط خود را با مجموعه دولت حفظ و نسبت به حل مسائل و حساسیت‌های کشور احساس مسئولیت کنند.

رئیسی در ادامه اظهار کرد: دولت مردمی یعنی همراه مردم؛ از مردم، با مردم و در میان مردم، بدین سان همه دولتمردان باید همواره در همه بخش‌ها خودشان را محتاج صحبت و مشورت با نخبگان بدانند و مدیران باید حلقه‌های مشورتی از نخبگان داشته باشند.

رئیسی گفت: باید نگاه‌های نخبگانی دیده شود؛ رمز موفقیت دولت در همه عرصه‌ها ارتباط با جریان نخبگانی است و خرد جمعی از نکاتی است که به سلامت و صلابت و اتقان کارها کمک می‌کند.

وی ادامه داد: در بدنه اجرایی استفاده از نیروهای جوان، حزب اللهی، با انگیزه و اندیشه و تحول گرا یک ضرورت است.

رئیسی با بیان اینکه استفاده از این نیروها می‌تواند کارساز باشد؛ گفت: استفاده از نظرات کارشناسی مورد تاکید است، این بحث یکی دیگر از اعتقادات اصلی است، در بحث اجرایی باید پس از مشورت و کار کارشناس تصمیم گرفت و کار را اجرایی کرد.

رئیسی در ادامه صحبت‌های خود به موضوع بررسی و ارزیابی عملکرد مدیران اشاره کرد و گفت: ما دارای یک برنامه منظم و مدون ابلاغ شده هستیم، برنامه تحولی که در آن نظام مسائل شناسایی و چرخش‌های تحول آفرین در آن عنوان شده است.

وی ادامه داد: این سند در معرض دید همگان قرار گرفته تا نخبگان اگر نظرات اصلاحی دارند اعلام کنند. این سند نشان می‌دهد که دولت در حوزه‌های مختلف برنامه برای حل مسائل دارد.

وی همچنین با اشاره به حرکت‌های جهادی و حضور جوانان با روحیه جهادی در این حرکت‌ها، خاطرنشان کرد: این روحیه تعطیل نشده و هم چنان ادامه دارد.

  • گروه خبری :
  • کد خبر : 160347
کلمات کلیدی
مدیر سیستان و بلوچستان
خبرنگار

مدیر سیستان و بلوچستان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید