بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/05/10 - 08:10
  • - تعداد بازدید: 11
  • - تعداد بازدیدکننده: 10
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
رئیس قوه قضائیه:

نخبگان شناسایی و با تسریع در گزینش، زمینه جذب آنها فراهم می‌شود

رئیس قوه قضائیه با تاکید بر اینکه، نخبگان شناسایی و با تسریع در گزینش، زمینه جذب آنها فراهم می‌شود، گفت: مسئولیت داریم در راستای بهبود وضعیت اقتصادی تلاش کنیم تا مردم در حوزه اشتغال مشکلات کمتری داشته باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ حجت‌السلام و المسلمین محسنی اژه‌ای اظهار داشت: قوه قضائیه مسئولیت بسیار مهم و خطیری را بر عهده دارد.

وی به اهمیت مدارا با مردم، تحقق عدالت و تسریع در رسیدگی پرونده‌ها و اجرای احکام صادره اشاره کرد و ادامه داد: رفع موانع برای بهبود وضعیت اقتصادی از مواردی است که دستگاه قضائی همواره آن را دنبال می‌کند چرا که ما مسئولیت داریم در راستای بهبود وضعیت اقتصادی تلاش کنیم تا مردم در حوزه اشتغال و جوانان در حوزه ازدواج مشکلات کمتری داشته باشند.

رئیس دستگاه قضا به کمبود نیروی انسانی و مشکلات زیرساختی امکاناتی دستگاه قضا در استان‌ها اشاره کرد و افزود: اگر با وجود همه کمبودهای زیرساختی و نیروی انسانی بتوانیم دستگاه قضائی مستقل مقتدر و عدالت آفرین داشته باشیم کار بزرگی را انجام داده‌ایم.

وی به تلاش‌ها برای رفع مشکلات سخت‌افزاری و نیروی انسانی اشاره و تصریح کرد: در سال گذشته تلاش شد تا سال‌های عقب افتاده در جذب قضات را جبران کنیم و تنها در سال گذشته با سختی تمام مجوز استخدام ۹ هزار کارمند برای دستگاه قضائی صادر شد.

رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه به دنبال جذب قاضی با شیوه‌های متفاوت از همیشه هستیم تصریح کرد: با همکاری حوزه و دانشگاه، نخبگان را شناسایی و با تسریع در گزینش زمینه جذب آنها فراهم می‌شود.

  • گروه خبری :
  • کد خبر : 160346
کلمات کلیدی
مدیر سیستان و بلوچستان
خبرنگار

مدیر سیستان و بلوچستان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید