سه شنبه 28 خرداد 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

مشاور رئیس بنیاد ملی نخبگان خبر داد:
تخفیف 90 درصدی طرح «صدف» برای افراد تحت حمایت بنیاد ملی نخبگان

پرویز کرمی مشاور رئیس بنیاد ملی نخبگان با اعلام این خبر افزود: به منظور بهره‎مندی افراد تحت حمایت بنیاد ملی نخبگان از طرح «صدف»، هزینه ثبت نام برای این افراد به صورت حداقلی و با 90 درصد تخفیف در نظر گرفته شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، پرویز کرمی؛ مشاور رئیس بنیاد ملی نخبگان، از اجرای طرح توانمندسازی شغلی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان(صدف) با حمایت ویژه معاونت علمی و فناوری و مشارکت دانشگاهای برتر کشور توسط شبکه نوآوری تهران خبر داد.
 
وی افزود: این طرح با هدف توانمندسازی و کمک به دانشجویان و فارغ‌التحصیلان برای ورود به بازار کار مرتبط و شرکت‌های دانش‌بنیان و فعالیت در زیست بوم نوآوری و فناوری کشور به همت شبکه نوآوری تهران معاونت علمی و با مشارکت دانشگاه‌های برتر کشور، آذرماه سال جاری اجرا خواهد شد.
 
کرمی ادامه داد: از مهمترین خدمات این طرح می توان به برگزاری ۴۰ ساعت کارگاه تخصصی، انجام آزمون های روانشناسی فردی و شغلی، مشاوره و هدایت شغلی با بهره‌گیری از دانش و تجربه مدیران و دانش آموختگان مجرب، بازدید از زیست بوم نوآوری و فناوری در پارک فناوری پردیس و معرفی برگزیدگان برای کارورزی در شرکت‌های دانش‌بنیان اشاره کرد.
 
دبیر ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان افزود: طرح صدف، در راستای تقویت ارتباط دانشگاه با بازار کار، تسهیل اشتغال دانشجویان و فارغ‌التحصیلان در شرکت‌های دانش‌بنیان و استعدادیابی در زمینه کارآفرینی طراحی شده است.
 
کرمی در پایان گفت: به منظور بهره‎مندی اعضای بنیاد ملی نخبگان از این طرح هزینه ثبت نام برای ایشان به صورت حداقلی و با 90 درصد تخفیف در نظر گرفته شده است.
 
متقاضیان شرکت در این طرح می توانند تا 29 آبان‌ماه با مراجعه به سایت tinet.ir ثبت نام اولیه خود را انجام دهند. پس از اتمام ثبت نام اولیه، افراد واجد شرایط برای ثبت نام نهایی و شرکت در دوره معرفی خواهند شد.

تاریخ انتشار : 1397/08/27
کد : 220
تعداد بازدید: 45

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601